O firmie

Centrum Badania Kierowców w Lublinie jest niepubliczną placówką, która prowadzi badania medycyny pracy w szczególności osób zatrudnionych lub ubiegających się o zatrudnienie w branży transportowej i logistycznej. Na przestrzeni wieloletniej działalności firma zdobyła stosowne uprawnienia, certyfikaty umożliwiające uzyskanie przez kandydata orzeczenia o zdolności podjęcia lub kontynuacji świadczenia pracy na określonym stanowisku.

Wraz z rozwojem firmy zwiększyła się możliwość i zakres świadczonych usług. Obecnie prowadzimy badania dla wielu grup zawodowych. Największą grupę naszych klientów stanowią kandydaci na kierowców.

Nasza doświadczona kadra psychologiczna zapewnia szybkie, fachowe i rzetelne przeprowadzenie badań. Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne: dysponujemy salą badań grupowych, profesjonalną i nowoczesną ciemnią, w której wykonujemy badania widzenia zmierzchowego i reakcji na olśnienie.

Produkty

Badania dla kierowców

Nasza kadra przeprowadza między innymi badania dla kierowców zawodowych, pracowników kierujących samochodem służbowym, operatorów maszyn, egzaminatorów i instruktorów nauki jazdy oraz osób ubiegających się o odzyskanie utraconego prawa jazdy. Na badanie należy zabrać dowód osobisty, prawo jazdy, skierowanie (jeśli zostało wydane) oraz okulary (jeżeli są potrzebne)

Badania psychologiczne

Oferujemy szeroki wachlarz diagnoz procesów poznawczych oraz cech osobowościowych i temperamentalnych. Są to między innymi badania ilorazu inteligencji, koordynacji wzrokowo ruchowej, funkcji wykonawczych badania uwagi i pamięci oraz styli radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Prowadzimy psychotesty predyspozycji zawodowych, a także pomoc psychologiczną oraz psychoterapię. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Badania na broń

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie przeprowadzania testów dla osób zainteresowanych posiadaniem broni palnej, sportowej czy gazowej. Pozwolenie jest wymagane ze względu na wykonywaną pracę dla: sędziowie, komornicy, prokuratorzy, detektywów czy osób prowadzących działalność gospodarczą związaną z materiałami wybuchowymi. Do badania będzie potrzebny dowód osobisty lub paszport oraz okulary, jeżeli są używane.