O firmie

Sterowania radiowe Fabercom znajdują szerokie zastosowanie w transporcie, załadunku i logistyce. Firma oferuje projektowanie, produkcję i dystrybucję urządzeń sterujących do maszyn hydraulicznych, w tym elektronicznych podzespołów maszyn, manipulatorów, czujników, ograniczników momentów i sterowania radiowego.

Wieloletnia współpraca firmy Fabercom z czołowymi producentami systemów elektronicznych obejmuje rynek włoski - z czasem nasze produkty znalazły zastosowanie w krajach Europy. Dziś nasze system i podzespoły znalazły uznanie kontrahentów na całym świecie. Wysoka jakość, niezawodność , elastyczność zastosowanych rozwiązań pozwalają nam stosować nasze technologie w żurawiach hydraulicznych (montowanych na ciężarówkach), wiertarkach, pompach betonowych, dźwigach morskich, maszynach leśnych, maszynach rolniczych, wózkach widłowych, maszynach do konserwacji dróg, koparkach, maszynach gąsienicowych.

Istotnym aspektem jaki kieruje inwestorów i specjalistów wybierających nasze technologie jest bez wątpienia dostępność części zamiennych i szybka naprawa uszkodzonych urządzeń. Biorąc pod uwagę globalne zastosowanie naszych produktów dużym wyzwaniem jest dostarczenie w krótkim czasie oczekiwanych części do każdego zakątka globu. Wysokie standardy obsługi klienta możliwe są dzięki naszym regionalnym partnerom i przedstawicielom. Współpraca na tej płaszczyźnie rozwijana jest niemalże od początku istnienia firmy – w konsekwencji powstały spersonalizowane procedury wsparte rozszerzoną dokumentacją techniczną oferowanych systemów.

Sterowanie radiowe Fabercom cechuje niezawodność, funkcjonalność, możliwości szerokiego zastosowania w układach hydraulicznych – zalety zostały docenienie przez inżynierów, konstruktorów na całym świecie. Wsparcie sprzedaży i usług serwisowych niosą wyzwania na kolejne lata naszej działalności. Zachęcamy do zapoznana się z naszymi ofertą, produktami i owocnej współpracy.