O firmie

Fotografia biznesowa to coraz powszechniej stosowana metoda, pozwalająca efektywnie budować swój wizerunek na rynku. Przedsiębiorcom pomaga ona osiągać sukcesy w prowadzonej działalności, a pracownikom – wspinać się po drabinie kariery. Dopracowane w każdym szczególe, profesjonalne zdjęcia biznesowe okazują się również niezastąpione w procesie rekrutacji, ponieważ pomagają wywrzeć pozytywne wrażenie na pracodawcy. Mogą Państwo zainwestować w sesje zdjęciowe na terenie siedziby firmy bądź też zaaranżować sytuacje, w których będzie można zaprezentować się klientom przy wykonywaniu konkretnych zadań. Jest to tak zwana fotografia lifestyle, kształtująca wiarygodność przedsiębiorstwa. Różnego rodzaju portret biznesowy może przyczyniać się do zawiązywania korzystnych umów i utrzymywania stabilnej pozycji na rynku, ponieważ w obliczu tak silnej konkurencji, liczy się każdy detal. Zapraszam więc do skorzystania z moich profesjonalnych usług, dostosowanych do Państwa potrzeb.

Kreatywność

Jakość jest dla mnie najważniejsza. Do każdej sesji podchodzę nieszablonowo oraz zawsze staram się wybrać najlepsze miejsca do wykonania zdjęć, dobrać odpowiedni kadr oraz rodzaj oświetlenia, tak aby dodać zdjęciom nieco „charakteru”

Profesjonalny retusz

Obróbka zdjęć - pracując dla naszych klientów nigdy nie chodzę na skróty. Zapewniam staranny retusz każdego zdjęcia, tak aby zdjęcia wyglądały jednocześnie naturalnie i profesjonalnie.

Doświadczenie

Recepta na sukces - bardzo dobre wykształcenie fotograficzne, wieloletnie doświadczenie, staranny retusz oraz nieustanna inwestycja w profesjonalny sprzęt są receptą na doskonałe zdjęcia.

HEAD SHOTS, CZYLI BLISKIE PORTRETY

Kształtuj nowoczesne oblicze prowadzonej firmy i zatrudnionych w niej osób!

Wiele firm doceniło już mnogość korzyści marketingowych, jakie niesie ze sobą fotografia biznesowa. Łódź i okolice to mój główny obszar działania, gdzie bez trudu mogę dojechać do siedziby przedsiębiorstwa wraz z własnym studiem mobilnym. Nie potrzebuję w tym celu ogromnej przestrzeni, lecz wystarczy jedynie średniego rozmiaru sala konferencyjna. Wykonany w spójnej estetyce portret biznesowy może zostać wykorzystany np. na stronie internetowej firmy czy też w artykułach prasowych. Cała uwaga osoby spoglądającej na tego typu zdjęcie zostaje skupiona na danym pracowniku, gdyż brakuje tam rozpraszającego tła. Z mojej oferty korzystają zarówno małe, jak i ogromne firmy. Fotografia korporacyjna pomaga im bowiem wyróżnić się na dzisiejszym wyjątkowo konkurencyjnym rynku.

Produkty

Aby otrzymać wycenę sesji w możliwie najszybszym terminie bardzo proszę o zamieszczenie w zapytaniu poniższych informacji:

  • Ogólny opis sesji
  • Rodzaj sesji – wizerunkowa /bliski portret;
  • Rodzaj tła – tło jednolite / siedziba firmy;
  • Ilość fotografowanych osób;
  • Ilość zdjęć na osobę lub łącznie – ostateczne, wyretuszowane zdjęcia
  • Ograniczenia czasowe – sztywny termin przeprowadzenia sesji, termin oddania gotowych zdjęć, itp.