O firmie

Fun&run Studio stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorców oraz kierowników wyższego szczebla na profesjonalną fotografię biznesową. Jako wiodąca na rynku usług fotograficznych marka oferujemy zdjęcia studyjne, plenery oraz sesje w siedzibie naszych klientów. W śród klientów wybierających naszą ofertę dominuje opinia, która jest potwierdzeniem naszych starań i zaangażowania. Każda sesja studyjna czy plenerowa poprzedzona jest wnikliwą analizą potrzeb klienta oraz sposobu wykorzystania zdjęć oraz ich przeznaczenia. Standarem na planie zdjęciowym jest obecność wizażystki, która odpowiada za przygotowanie osoby pod względem estetycznym – układa włosy, dba o wygląd. Praca fotografa przebiega w miłej i serdecznej atmosferze – wzajemne zrozumienie i zaufanie procentuje eleganckimi zdjęciami.

Produkty

Studio Fun&run oferuje:

  1. Obsługa fotograficzna imprez firmowych – ciężka praca, wyrzeczenia pokonywanie trudności jakie towarzyszy większości czasu spędzonego w firmie procentuje nagrodami, wyróżnieniami. Niemalże zawsze uroczystość odbywa się na gali, którą media szeroko opisują. Warto podczas takich okoliczność mieć do dyspozycji osobę, która wykona profesjonalne zdjęcia reporterskie – skupiając się tylko i wyłącznie na pokazaniu osób związanych z firmą. Zdjęcia takich imprez firmowych są ważnym czynnikiem w budowaniu wiarygodności firmy.
  2. Sesje biznesowe i korporacyjne – firmy często eksponują wizerunki osób prowadzących sprawy swoich klientów. Istotne jest pokazanie tych osób w sposób autentyczny i wiarygodny. Najlepsze efekty osiąga się w studio gdzie jest pełna kontrola nad światłem i rodzajem użytego sprzętu.
  3. Fotografowie wnętrz – hotele, restauracje, pensjonaty oraz mieszkania deweloperskie w ofertach i stronach internetowych prezentują się dla klientów w atrakcyjnych i estetyczny sposób. Efekt jest trudny do uzyskania dla osób amatorsko zajmujących się fotografią – ustawienia ekspozycji – silnie oświetlona okna stoją w kontraście z zacienionymi miejscami pomieszczenia. Wysokiej jakości sprzęt pozwala zachować prawidłowe ustawienia ekspozycji i nadać fotografii profesjonalnej i atrakcyjnej formy.