Dzisiaj jest: 10.8.2022, imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Księgowość Środa Wielkopolska

dodano: 2021.06.18 ważne do: 2022.06.13 wyświetleń: 130
Szczegóły ogłoszenia:
Nasze biuro rachunkowe zajmuje się wspieraniem przedsiębiorstw w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

W ramach naszych usług oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, reprezentacja klienta w Urzędach Skarbowych, ZUS i innych organach, prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, naliczanie i sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilnoprawnych, ‌bieżąca kontrola nieobecności w tym wykorzystanych dni urlopowych oraz rejestrowanie, aktualizowanie i wyrejestrowywanie pracowników i zleceniobiorców z ZUS. Zapewniamy wsparcie przy zakładaniu przedsiębiorstwa oraz pomoc w jego rejestracji i załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności. 

Biuro Rachunkowe WD Bieleccy
ul. Słupecka 27
62-410 Zagórów
tel. 728 783 728
biuro@wdbieleccy.pl
Kontakt
Biuro Rachunkowe WD Bieleccy
ul. Słupecka 27, 62-410 Zagórów ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.