Dzisiaj jest: 17.4.2021, imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina

Płyn do dezynfekcji BARBICIDE Hand Disinfection - 250 ml (Nowy)

dodano: 2020.05.11 ważne do: 2021.05.06 wyświetleń: 210
49 zł
Szczegóły ogłoszenia:

Firma Media Urody oferuje płyn do dezynfekcji dłoni BARBICIDE Hand Disinfection - 250 ml w wygodnym i poręcznym atomizerem. Produkt zapewnia skuteczną dezynfekcję dłoni. BARBICIDE Hand Disinfection przeznaczony jest do użytku profesjonalnego, wszędzie tam gdzie wymagane jest idealnie higienicznej dezynfekcji skóry i rąk. Płyn do dezynfekcji stosowany jest w salonach fryzjerskich, salonach masażu, gabinetach kosmetycznych, podczas zabiegów manicure i pedicure oraz w miejscach publicznych takich jak: sklepy, apteki, pensjonaty, hotele, klubach fitness, przedszkola, szkoły – wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko przenoszenia wirusów i zarazków.

Produkt o bardzo szerokim zastosowaniu. Działanie bakteriobójcze płynu zostało przetestowane i potwierdzone w warunkach brudnych, dzięki czemu można go stosować na skórę zabrudzoną mikrobiologicznie. Produkt wykazuje silne działanie bakteriobójcze i drożdżakobójcze.

Dzięki zawartość wyciągu z Aloesu płyn pozostaje bezpieczny dla skóry a zawartość gliceryny redukuje efekt nie wysuszania skóry. Zalecany na alergiczne i atopowe skóry.

Sposób użycia BARBICIDE Hand Disinfection:

Płyn BARBICIDE Hand Disinfection jest gotowy do użycia. Należy na suche dłonie nanieść około 3 ml (1 dozowanie) preparatu i wcierać około 30 sekund, dla pewności czynność można powtórzyć. Udowodniono w niezależnych testach, iż metoda wcierania jest skuteczniejsza od dezynfekcji poprzez mycie preparatem antybakteryjnym.

Zgodność z przepisami:

spełnia normy: EN 1500, EN 1276 oraz EN 1650. Dopuszczony do obrotu przez polski Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie. Nr pozwolenia: 6233/15.

Zamówienia - zakupy hurtowe

Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej. Po utworzeniu konta, zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo możliwość złożenia zamówień. Klientom hurtowym oferujemy atrakcyjne ceny i warunki sprzedaży, ciągłość dostaw i szybkie terminy realizacji zamówień. Klientom indywidualnym – zakupy detaliczne – proponujemy również możliwość zakupu jednak cena nie jest taka sama jak przy zamówieniach hurtowych.

Adres strony:

Płyn do dezynfekcji hurtownia Media Urody - BARBICIDE Hand Disinfection – formularz zamówień

Dodatkowe informacje:

Certyfikat firmy: https://barbicide.com/certification/

Kontakt
Hurtownia kosmetyczna Media Urody Łódź
ul. Aleksandra Kostki-Napierskiego 6/58, 94-056 Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://mediaurody.pl
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.