O firmie

Firma Moon od 25 lat z powodzeniem oferuje odzież damską na różne okazje. Rozwój naszej firmy wynika z konsekrowanie realizowanego planu, który opiera się na łączeniu oczekiwań klientów, możliwości produkcji odzieży wysokiej jakości – oferowanej w atrakcyjnej cenie. Rodzinna firma łączy tradycyjne wartości z nowoczesnymi trendami wzornictwa tworząc kolekcje odzieży dla Pań ceniących elegancki wygląd, funkcjonalność i komfort. Naszym klientom proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, krótkie terminy realizacji zleceń oraz elastyczne warunki finansowe.

Kierunki rozwoju firmy można zdefiniować na trzech płaszczyznach: zarządzanie produkcją, wzornictwa i projektowania oraz na płaszczyźnie modelu biznesowego, który opiera się na zrozumieniu potrzeby dużych kontrahentów jaki i małych sklepów odzieżowych. Doświadczenie jakie zgromadziliśmy na przestrzeni wieloletniej dzielności nauczyło nasz elastycznego podejścia zgodnego z aktualnymi warunkami na rynku odzieżowym. Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu stronę internetową, dzięki której nasza aktualna oferta jest zaprezentowana. Profesjonalna sesja zdjęciowa, atrakcyjne modelki, czytelny i schludny szablon - odsłania najnowsze kolekcje naszych ubrań. W szerokim asortymencie znajdują się:

  • sukienki,
  • koszule,
  • garsonki,
  • suknie wieczorowe.

Rynek odzieżowy poddawany jest nieustannym zamianom. Kierunki wyznaczają znani światowi kreatorzy mody, duże koncerny - nasza firma z powodzeniem konkuruje na tym wymagającym rynku docierając do Pań ceniących sobie elegancję, jakość i komfort w rozsądnych cenach. Zachęcamy osoby prowadzące sklepy odzieżowe do współpracy.

Produkty

Aktualna oferta znajduje się na stronie internetowej: Hurtowania odzieży damskiej, dla osób zainteresowanych najnowszą kolekcją udostępniamy również cennik - opcja dostępna dla zarejestrowanych użytkowników sklepu.