O firmie

Wędkarstwo ma wieloletnie tradycje w naszym kraju. Ze względu na ilość zbiorników wodnych ich różnorodność i wielkość nasz kraj jest rajem dla wędkarzy. Czas spędzony nad wodą stanowi wytchnienie od pracy, życia zawodowego i zgiełku dużych miast. Nasz sklep oferuje sprzęt wędkarski zarówno dla osób, które amatorsko i hobbistycznie zajmują się wędkowaniem jak i osób startujących w zawodach.

Internetowy sklep wędkarski Sklephaczyk.pl z Lublina, oferuje Państwu szeroką gamę sprzętu wędkarskiego w atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie kupicie Państwo wędki, kołowrotki, podbieraki, siatki, przynęty i inne akcesoria wędkarskie w przystępnych cenach. Specjalizujemy się w sprzedaży wyczynowego sprzętu wędkarskiego, oferta zainteresuje również osoby zajmujące się wędkarstwem amatorsko.

Nasi konsultanci są wędkarzami z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym na licznych zawodach wędkarskich. Z miłą chęcią podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem o łowiskach i sposobach wędkowania. Wyczerpujących informacji udzielą również na pytania związane ze sprzętem którym posiadamy w naszej ofercie.

Dzięki posiadanej wiedzy w tej dziedzinie, doradzą Państwu w wyborze odpowiedniego zestawu wędkarskiego. Zakupiony w naszym sklepie sprzęt wędkarski, możecie Państwo odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się w Lublinie przy ulicy Górskiej 9.

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów dając satysfakcję z dokonanych zakupów, jak i również z fachowej i rzetelnej informacji.

Serdecznie zapraszamy.