O firmie

Podróże to od wielu lat moja osobista pasja. Poznawanie nowych miejsc, ludzi ich kultury i zwyczajów pozwala na spojrzenie z innej perspektywy na otaczający mnie świat. Podróże kamperem pozwalają dotrzeć do miejsc, których próżno szukać w ofertach biur turystycznych. Spontaniczność i nie zależności stanowią istotę wycieczek, których tłem jest przygoda a często i tajemnica. Podróżując kamperem odkryłam wiele miejsc, do których dziś wracam wspomnieniami. Z czasem do tej formy podróżowania przekonali się moi znajomi, którzy pożyczali kamper na weekend lub krótki urlop. Kolejne lata to inwestycje w dwa koleje samochody, które wypożyczam Łodzianom chcącym spędzić kilka dni za miastem lub odkrywać zakątki Europy.

Wypożyczalnia kamperów – jest dziś przedmiotem mojej działalności. Oferuję trzy wygodne, w pełni wyposażone kamery, którymi możecie Państwo podróżować z rodziną lub znajomymi w dowolnym kierunku.

Wyposażenie:

- kuchenka + butle gazowe propan-butan, - lodówa, - klimatyzacja, - telewizor.

Warunkiem wypożyczenia kampera jest posiadanie prawa jazdy, podpisanie stosownej umowy, wpłacenie zaliczki, poręczenia. Zarezerwowane samochody w dniu wypożyczania są przygotowane do podróży – zatankowane paliwo, uzupełniony gaz, woda, wyczyszczone i wysprzątane wnętrze. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej, na której prezentowane są samochody i szczegóły mojej oferty.

Produkty

  • Citroen C25 z zabudową Hymer
  • Peugeot J5 z zabudową Pilote
  • Fiat Ducato II z zabudową Burstner