Dzisiaj jest: 26.5.2024, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Podnośnik wannowy Kanjo Silver Line REHA - 140 kg (Nowy)

dodano: 2022.03.04 ważne do: 2026.02.14 wyświetleń: 523
3 650 zł
Szczegóły ogłoszenia:

Automatyczny podnośnik wannowy z udźwigiem do 170 kg jest łatwy w obsłudze i bezpieczny w użytkowaniu nawet dla pacjentów ze znaczmy stopniem niepełnosprawności. Wyposażony w tapicerkę antypoślizgową stanowi idealne rozwiązanie w domach opieki, szpitalnych łazienkach oraz innych placówkach o podobnym przeznaczeniu. Jego największą zaletą jest tapicerka, która wykonana jest z wykorzystaniem nano technologii. Mikroskopijne cząsteczki srebra, swoimi właściwościami czynią powierzchnię bezpieczną i higieniczną. Nie rozwijaną się tutaj drobnoustroje, grzyby itp.

Parametry techniczne podnośnika

  • dopuszczalnego obciążenia podnośnika – 170 kg,
  • czas ładowania baterii - 1h,
  • pasuje do większości typowych wanien.

Dystrybucja

Wyposażenie łazienki szczególnie w placówkach opieki - szpitale, hospicja, domy opieki wymagają ze względów sanitarnych dużej staranności. Zastosowanie zwykłych urządzeń wiąże się z ryzykiem przenoszenia chorób skóry, grzybicy itp. Dla osób projektujących łazienki o podwyższonym standardzie ochrony sanitarnej niemiecka firma REHA wprowadziła innowacyjne rozwiązanie: tapicerki, uchwyty oraz wszystkie elementy, które często mają kontakt ze skórą zawierają cząsteczki srebra. Nano cząsteczki srebra - charakteryzują się średnicą nie większą niż 100 nm i składają się z około 20-15 000 atomów. Właściwości fizyko-chemiczne związane są z bardzo dużym stosunkiem powierzchni aktywnej do ich objętości. Osiągnięcie wysokiego działania przeciwdrobnoustrojowego jest możliwe dzięki wykorzystaniu tej zależności. Dodatkowym aspektem jest bardzo małe stężenie srebra (podawanych w jednostkach ppm). W literaturze naukowej można odnaleźć liczne doniesienia świadczące o przeciwbakteryjnym, przeciw grzybiczym i przeciw wirusowym działaniu cząsteczek nano srebra.

Kontakt
Medpunkt Spółka Zoo
ul. Żeligowskiego 3 / 5, 90-752 Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.