Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Sterowania radiowe SCANRECO G3

dodano: 2021.07.01 ważne do: 2024.03.22 wyświetleń: 565
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Nasza oferta pilotów radiowych Scanreco G4 obejmuje systemy proporcjonalne z nadajnikiem Executive (4 dźwignie liniowe) i Handy10 (8 przycisków proporcjonalnych). Odbiorniki G4 mogą być dostarczane tylko z wyjściami PWM. Podobnie jak w systemach G2B, wyjście magistrali CAN jest standardowo obecne we wszystkich odbiornikach.

G4 to nasz podstawowy odbiornik z proporcjonalnymi wyjściami, cyfrowymi I/O, a także komunikacja CANopen. Standaryzowane funkcje i cechy sprawiają, że odbiornik nadaje się do różnych mobilnych zastosowań hydraulicznych. Odbiornik jest wyposażony w dwucyfrowy wyświetlacz LED zapewniający szczegółowe informacje dotyczące stanu operacyjnego i możliwych kodów błędów. Odbiornik ma dziennik błędów, który rejestruje zarówno wewnętrzne błędy systemu, jak i błędy zewnętrzne.

Odbiornik może być aktywowany tylko przez dedykowany nadajnik Scanreco nikt inny nadajnik lub produkt może kiedykolwiek przypadkowo aktywować nadajnika. Dla maksimum bezpieczeństwa, nadajnik jest wyposażony w podwójne procesory, które stale monitorują wszystkie dane i wyniki. W mało prawdopodobnym przypadku błędu lub utraty łącza radiowego z Internetu nadajnika, wszystkie wyjścia zostaną natychmiast wyłączone. Ważny klucz do profesjonalnego pilota radiowego Scanreco system jest odbiornikiem. Jest dobrze znany ze swojej trwałości - nawet w ekstremalnych warunkach takich jak wstrząsy, wibracje i zakłócenia elektromagnetyczne. Jednym z sekretów jest to jest zalany żywicą epoksydową, aby chronić ją przed kurzem i wodą we wszystkich formach, aby przetrwać 24/7 najgorętsze lato w Australii lub najzimniejsza zima w północnej Kanadzie. To my zadzwoń do działu technicznego z Dźwigi OK.

Zastosowanie

  • Żurawie leśne
  • Podnośniki nożycowe
  • Żurawie samochodowe
  • Pomiń ładowarki

Dysponujemy częściami zamiennymi, bateriami do nadajników radiowych i sterowania bezprzewodowego wielu producentów. Oferowane produkty objęte są gwarancjom producenta, aktualne ceny dostępne są w katalogu starowania radiowe suwnic. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z działem technicznym w razie problemów.

Kontakt
Spółka Dźwigi OK
ul. Krótka 6, 90-050 Konstantynów Łódzki ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.