Dzisiaj jest: 26.5.2024, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Sterowania radiowe Scanreco G4

dodano: 2021.07.01 ważne do: 2026.03.26 wyświetleń: 790
4 000 zł do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza oferta pilotów radiowych Scanreco G4 obejmuje systemy proporcjonalne z nadajnikiem Executive (4 dźwignie liniowe) i Handy10 (8 przycisków proporcjonalnych). Odbiorniki G4 mogą być dostarczane tylko z wyjściami PWM. Podobnie jak w systemach G2B, wyjście magistrali CAN jest standardowo obecne we wszystkich odbiornikach.

Nadajnik Executive G4 o prostej i ergonomicznej konstrukcji jest nadaje się do pracy w trudniejszych warunkach. Nadajnik Executive G4 wyposażony w 4 liniowe dźwignie do sterowania 4-wukierunkowe funkcje proporcjonalne.

Dostępne przesunięcie funkcji pozwala na dodatkowe 2 dwukierunkowe proporcjonalne wyjścia do sterowania, a także do 6 wyjść cyfrowych Komunikacja radiowa z wykorzystaniem automatycznego przeskakiwania częstotliwości radiowych technologia.

Nadajnik komunikuje się z odpowiednim odbiornikiem za pomocą Protokół Scanreco i unikalny kod identyfikacyjny. To gwarantuje, że nie inny nadajnik Scanreco lub inny produkt może kiedykolwiek aktywować maszyny przypadkowo. Funkcja stop jest zgodna z wydajnością poziom „e” (PL e), najwyższy poziom określony w EN ISO 13849-1, prawnie wiążący standard dla kluczowych elementów bezpieczeństwa systemy.

Przetwornik wykonawczy jest przeznaczony do ciężkich zastosowań i wiemy o tym że nasi klienci polegają na naszej zdolności do dostarczania funkcjonalności, której mogą zaufać - nazywamy to Never-Stop TechnologyTM od Scanreco.

Kontakt
Spółka Dźwigi OK
ul. Krótka 6, 90-050 Konstantynów Łódzki ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.