Dzisiaj jest: 10.12.2023, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Scanreco Maxi Transmitter TX (Nowy)

dodano: 2020.08.17 ważne do: 2023.06.23 wyświetleń: 427
Szczegóły ogłoszenia:

Maxi to najbardziej zaawansowany i wszechstronny nadajnik Scanreco z miejscem na wiele elementów sterowania, a także oznaczenia funkcji. Ergonomiczna obudowa występuje w dwóch podstawowych wersjach; za pomocą dźwigni liniowych lub joysticków. Maxi ma budowę modułową i można go łatwo dostosować do własnych wymagań.

Nadajnik posiada pakiet ustawień standardowych i opcjonalnych oraz funkcje poprawiające komfort operatora. Maksymalna prędkość proporcjonalnych ruchów może być regulowana za pomocą przełącznika „żółw / królik” w pięciu krokach. Kolorowy wyświetlacz o wysokiej wydajności, wyświetlacz monochromatyczny lub diody LED umożliwiają operatorowi informację zwrotną z kontrolowanej maszyny.

Automatyczne zarządzanie częstotliwościami pozwala na ciągłą pracę bez żadnych zakłóceń spowodowanych zakłóceniami radiowymi z innych urządzeń bezprzewodowych.

Nadajnik komunikuje się z odpowiednim odbiornikiem za pomocą protokołu Scanreco i unikalnego kodu identyfikacyjnego. Gwarantuje to, że żaden inny nadajnik lub produkty Scanreco nigdy nie będą przypadkowo aktywować urządzenia. Funkcja stop jest zgodna z poziomem wydajności „d” (PL d) określonym w EN ISO 13849-1, prawnie wiążącym standardzie dla krytycznych dla bezpieczeństwa elementów systemów sterowania.

Scanreco Maxi Transmitter nadajnik został zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach i wiemy, że nasi klienci polegają na naszej zdolności do zapewnienia funkcjonalności, której mogą zaufać - co nazywamy Never-Stop Technology ™ od Scanreco.

W naszej ofercie znajdują się kompletne urządzenia jak i podzespoły i cześć zamienne. Katalog wszystkich produktów znajduje się wraz z aktualnymi cenami w dziale starowania radiowe suwnic: sklep.dzwigi.net.pl/pl/sklep/3518-sterowania-radiowe.html. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą i kontaktu z działem technicznym w razie wątpliwości.

Kontakt
Spółka Dźwigi OK
ul. Krótka 6, 90-050 Konstantynów Łódzki ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.