Dzisiaj jest: 15.7.2024, imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Szwalnia usługowa Moon (Nowy)

dodano: 2022.03.10 ważne do: 2024.03.15 wyświetleń: 251
Szczegóły ogłoszenia:

Oferta firmy Moon to przede wszystkim modna odzież damska. Dla wielu firm jesteśmy partnerem w zakresie projektowania i szycia odzieży. Owocna współpraca i liczne inwestycje czynią naszą ofertę jeszcze bardziej konkurencyjną. Szwalnia znajduje się w centralnej Polsce a kolejny zakład otworzony został w Wietnamie. Nawiązane kontakty międzynarodowe pozwoliły dotrzeć do rzadkich materiałów - często nie osiągalnych w naszym kraju. Proponujemy Państwu usługi w zakresie: projektowania i opracowania technologicznego odzieży, szycia, prasowania oraz pakowania i transportu. Na każdym etapie produkcji aktywnie kontrolujemy jakość – określone procedury pozwalają działowi kontroli jakości ocenić zarówno komponenty jak i produkt końcowy. Zgromadzone przez lata doświadczenia oraz nieustanny rozwój kompetencji naszych pracowników czynią naszą ofertę godną Państwa uwagi.

Chętnie omówimy z Państwem warunki współpracy i przygotujemy niezbędne dokumenty, kosztorysy i umowy. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem firmy lub wysłania wiadomości za pośrednictwem strony internetowej.

Kontakt
Hurtowania odzieży damskiej
ul. Nadrzeczna 16 GD1 box A03, 90-123 Wólka Kosowska ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.