Dzisiaj jest: 26.5.2024, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Zdjęcia biznesowe Fun&Run Studio

dodano: 2022.03.10 ważne do: 2024.04.24 wyświetleń: 310
1 000 zł do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Jedną z niewielu płaszczyzn, które łączą sztukę i interesy stanowią zdjęcia biznesowe. W Łodzi te dwa kierunki można użyć słowa środowiska połączyły się w jeden produkt, którego autentyczności i forma nabrały najwyższej jakości. Coraz częściej przedsiębiorcy swoją działalność eksponują w internecie czy to na własnej stronie www, czy na specjalistycznych profilach branżowych. Jeśli mamy do czynieni z marką stosuj się w takiej komunikacji logotyp co innego kiedy przedsiębiorstwo firmuje nazwisko. Dotyczy to wąskiej grupy specjalistów: lekarze, prawnicy, projektanci, lektorzy. Zdjęcia biznesowe a ściślej portret biznesowy staje się dla tych osób znakiem, który klienci dostrzegają jako pierwszy kontakt z firmą. Warto zadbać aby zdjęcia były naturalne, autentyczne i profesjonalne.

Zdjęcia dla biznesu

Przestrzeń, w której funkcjonuje Państwa działalność może stanowić idealne tło dla fotografii. Spójny z wizerunkiem marki wygląd biurowa, sali konferencyjnej może podkreślić wiarygodność prezentowanych osób. W efekcie uzyskujemy kolekcję zdjęć, która odzwierciedla istotę marki przyczyniając się do jej sukcesu.

Fotografia plenerowa

Architektura rewitalizacyjnych obiektów pofabrycznych stwarza unikalny niedostępny nigdzie klimat co stanowi idealny plener dla fotografii biznesowej. Połączenie historycznych wnętrz z nowoczesną aranżacją pozwala uzyskać niepowtarzalny klimat zdjęć, nadając im właściwy styl i unikatowa harmonię.

Sesja biznesowa w studio

Praca w studio daje pełną kontrolę nad rodzajem użytego światła, wykorzystanego sprzętu - umożliwiając uzyskanie oczekiwanego efektu. Sesja fotograficzna poprzedzona jest przygotowaniem Państwa do pracy – wizażysta dba o każdy szczegół wyglądu i ubioru. W efekcie powstają eleganckie fotografie biznesowe.


PROFESJONALNA FOTOGRAFIA BIZNESOWA

Planujesz w swojej firmie sesję biznesową? Zachęcam do kontaktu, wspólnie ustalimy szczegóły, formaty zdjęć oraz termin. Państwo decydują gdzie wykonana będzie sesja biznesowa. Cena ustalana jest zawsze indywidualnie.

Zapraszam i pozdrawiam

  • Artur Rusek – fotograf biznesowy
  • 94-107 Łódź
  • ul. Pienista 51H
  • telefon: +48 513 107 349
Kontakt
Fun Run Studio Sesje Biznesowe
ul. Pienista 51H, 94-107 Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.