Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Treningi personalne w Łodzi

dodano: 2022.03.02 ważne do: 2023.10.19 wyświetleń: 240
98 zł
Szczegóły ogłoszenia:

Skorzystaj z treningu personalnego prowadzonego przez doświadczonego trenera. Zajęcia prowadzone są w wybranych klubach fitness, siłowaniach lub jeśli warunki atmosferyczne pozwalają w plenerze. Jako wieloletni trener personalny zgromadziłem bogate doświadczenie, które pozwala mi skutecznie realizować Państwa cele i oczekiwania wobec własnych możliwości fizycznych. Pierwszy trening zazwyczaj stanowi ocenę ogólnej sprawności i rozpoznanie Twoich zamierzeń i potencjału. W oparciu o uzyskane informacje układam plan treningowy.

Plan treningowy – zawiera potrzebne informacje określające rodzaj, zakres, intensywność wykonywanych ćwiczeń. Ponadto długość przerw między każdym ćwiczeniem i serią. Istotnym aspektem planu treningowego jest szczegółowy zakres rozgrzewki. Odpowiednio pobudzone krążenie, dogrzane mięśnie pozwalają uniknąć kontuzji podczas właściwego treningu.

Potrzebujesz więcej informacji o planach treningowych, ćwiczeniach i diecie? Zaglądaj na mojego bloga. Pełna oferta i większa ilość informacji dostępna na stronie: Treningi personalne w Łodzi Maciej Krysiak

Rodzaje treningów personalnych

  1. Trening ogólnorozwojowy – zalecany dla osób, które swoją przygodę ze sportem dopiero zaczynają lub po wieloletniej przerwie wracają do aktywności fizycznej.
  2. Trening redukcyjny – jedna z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych metod pozwalających obniżenie masy ciała.
  3. Trening funkcjonalny -  wszechstronne wzmocnienie mięśni bez znacznego ich przyrostu.  Zazwyczaj trening cechuje się dużą intensywnością ćwiczeń z niewielkim obciążeniem.
  4. Trening rzeźbiący sylwetkę ciała – uczestnicy zajęć pracują nad rozbudową określonej partii mięśni – trening pozwala osiągnąć proporcjonalną, smukłą sylwetkę.
  5. Trening wytrzymałościowy (trening cardio) – bardzo intensywny trening realizowanych zwłaszcza przez osoby, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.

Zalety treningu personalnego

Podczas treningu koncentruję się tylko i wyłącznie na Twojej pracy. Analizuję poprawność wykonywanych ćwiczeń, technikę i motywuję Cię do większego wysiłku. Jeśli masz problem z wykonaniem ćwiczenia – pokazuję jak poprawnie wykonać zadanie. Wspólnie dążymy do właściwej i oczekiwanej sekwencji ruchów. Czasem nie jest to łatwe, jednak pozwala wyeliminować błędy i niepowielanie ich w przyszłości. Nauczysz się technicznie i poprawnie ćwiczyć – unikasz kontuzji.

Oszczędzasz czas – Twoje cele możesz osiągnąć sam/a! Zajmie Ci to więcej czasu ponieważ wykonasz zbędne ćwiczenia, które dodatkowo obciążą Twój organizm jednak nie przybliżą cię do celu. Trenując zemną konsekwentnie dążymy do realizacji celu a dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu efekty widocznie są znacznie szybciej.

Moja oferta treningu

Umów się telefonicznie na pierwszy trening personalny – to niezobowiązujące zajęcia podczas których poznam Twoje oczekiwania i możliwości fizyczne. Zobaczysz jak będziemy pracować, jaka panuje w klubie atmosfera, sprawdzisz swoje możliwości – Jeśli trening będzie poniżej Twoich oczekiwań, uznasz że to nie jest dla Ciebie – zwrócę Ci pieniądze – nic nie ryzykujesz.

Ćwiczenia w czasie pandemii

Wiem jak ważna jest dla Państwa ciągłość treningów – obecnie istnieje wiele ograniczeń w dostępności klubów fitness i siłowni ze względu na pandemię SARS COV 19. Przygotowałem dla Państwa możliwość realizowania treningu w domowych warunkach. Korzystając z internetu oraz kamerki prowadzę zajęcia w trybie zdalnym.

Jeśli planujesz w najbliższym czasie poprawić kondycję, schudnąć weź pod uwagę korzyści jakie daje ci współpraca z indywidualnym opiekunem – trener personalny. Łódź stanowi świetne zaplecze do treningu plenerze jaki i w klubie fitness – zapraszam Maciej Krysiak.

Kontakt
Trener personalny Maciej Krysiak
ul. Józefa Babickiego 12, 94-056 Łódź ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.