Dzisiaj jest: 26.5.2024, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Sport

 • Uginanie przedramion ze sztangą
  20.05.2020
  Doskonałe ćwiczenie na rozbudowę masy biceps. Urzucie 20kg sztangi i wykonajcie zaplanowaną serię - stopniowo zwiększając ilość powtórzeń lub obciążenie.
 • Uginanie przedramion z hantlami
  20.05.2020
  Kolejne ćwiczenie, które pozwala na rozbudowanie mięśni - biceps. Warto zwrócić uwagę na prawidłową postawę i dobrze dobrane obciążenie.
 • Redakcja poleca!
  Prostowanie przedramienia zza głowy
  25.04.2020
  Kolejne ćwiczenia, które możecie wykonać w domu lub na siłowni. Jako trener personalny rekomenduję prostowanie przedramienia zza głowy jako uzupełnienie treningu bicepsa.
 • Redakcja poleca!
  Prostowanie przedramienia z hantlem
  25.04.2020
  Kolejne ćwiczenie, które możecie wprowadzić do treningu na siłowni lub w domu - prostowanie przedramienia z hantlem. Zwróć uwagę na ruch nadgarstków, ułożenie pleców.
 • Redakcja poleca!
  Jak zrobić uginanie przedramienia w oparciu o udo?
  25.04.2020
  Kolejne ćwiczenie na biceps: uginanie przedramienia w oparciu o udo. Jak wykonać prawidłowo pozornie proste ćwiczenie - posłuchajcie propozycji Maćka Krysiaka.
 • Redakcja poleca!
  Uginanie przedramion chwytem młotkowym
  25.04.2020
  Korzystając z uprzejmości trenera personalnego - Maciej Krysiak - pokazujemy jak wykonać ćwiczenie: uginanie przedramion chwytem młotkowym. Trenuj z nami!
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.